Вчені з’ясували, що більшість людей забули, як правильно писати літеру “g”

Нове дослідження показало, що несподівана кількість дорослих людей, які з дитинства говорять англійською мовою, не можуть правильно відтворити на листі найпоширенішу друковану версію букви “g”.

На відміну від більшості букв, рядкова «g» має два варіанти написання. Рядкова «g» з характерною петлею в нижній частині широко використовується в шрифтах, призначених як для книг та друкованої преси, так і для текстових редакторів та інтернет-публікацій. Однак з 38 респондентів при проханні перерахувати букви з різними варіантами написання лише двоє згадали про «g». І тільки один з них зміг написати її правильно, – повідомляє Mirror.

Також, дослідники запропонували ще 16 добровольцям прочитати текст, в якому «g» з петлею зустрічалася 14 разів. Текст вони повинні були читати про себе, але при цьому вимовляти слова з «g» вголос. Потім вчені попросили учасників написати таку «g», яку вони щойно бачили, 14 разів. Половина з них написала неправильний варіант літери. Решта спробували зобразити «g» з петлею, але вдалося зробити це правильно тільки одному.

І, нарешті, вчені запропонували 25 добровольцям визначити, який з чотирьох варіантів написання «g» правильний. Із завданням впоралися лише сім учасників.

Вчені з Університету Джона Хопкінса в Балтіморі висловили припущення, що люди перестали писати «g» від руки і все активніше користуються для записів електронними пристроями.

Нагадаємо, нещодавно вчені також з’ясували, що друковані та електронні тексти по-різному впливають на засвоєння матеріалу.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...