Вдова Вороненкова виконає українські пісні у пам’ять про чоловіка

Оперна співачка Марія Максакова заспіває українські пісні в пам’ять про загиблого чоловіка, екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Як повідомив колишній російський депутат Ілля Пономарьов 31-го березня Максакова буде співати українські пісні в пам’ять про свого чоловіка.

“Тридцятьпершого вона буде співати українських пісень в пам’ять про свого коханого Дениса Вороненка. Захоплююся нею. Сильна і горда. Гадів дістанемо. Тим більше, що імена відомі”, – написав Пономарьов.

Нагадаємо, із 2000 року Марія Максакова виступала у труппі московського театру «Нова опера». Із 2003 року — запрошена солістка опери Большого театру Росії, де виконалала партії Оскара в опері «Бал-маскарад» та Мюзетти в опері «Богема». З 2006 року — була у складі труппи театру «Гелікон-опера».

Із 2011 року — солістка оперної труппи Маріїнського театру. Також протягом 5 років, з 2009 до 2014 року, вела на телеканалі «Культура» разом із народним артистом Росії Святославом Белзою цикл концертних програм «Романтика романсу”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...