Від розстрілу на Майдані мене врятувала донька, – актор «Кіборгів»

Один з головних акторів фільму «Кіборги» Роман Ясиновський активно підтримував Революцію Гідності, а від розстрілу на Майдані його фактично врятувала донька.

Про це актор розповів у інтерв’ю «Обозревателю».

Ясиновський зізнався, що півроку після подій на Майдані не міг ходити по Інститутській.

«Я був на Майдані. Але я не хочу себе якось підносити. Я вам скажу одне, після Майдану я півроку не міг ходити по вулиці Інститутській. Якось спробував, і просто реально не міг піднятися вулицею. Там було багато пережито в ті дні, коли були снайпери, коли стріляли», – поділився він спогадами.

Від розстрілів 20 лютого актора фактично врятувала донька, яка в той ранок попросила залишитися з нею. Якби не донька, то він приїхав би на Майдан зранку, коли розстрілювали людей.

«Перед днем розстрілу, 19 лютого, ми з товаришем були на Майдані до четвертої ранку, пішли вже коли «ультраси» спалили декілька БТРів, дуже мало людей залишалося. Але домовилися, що о восьмій ранку вже будемо на Майдані. І так вийшло, що я якраз був з донькою. Вона прокинулася і не пускала мене. Я спізнився і приїхав не о восьмій, а якраз як тільки закінчилися розстріли. Тобто мене фактично врятувала моя донька. Ніби щось відчула, прокинулася і просила, щоб я побув з нею. Пам’ятаю, що заколисав її і потім вже поїхав», – розповів Ясиновський.

Нагадаємо, раніше журналіст ІНФОРМАТОРа поспілкувався з представниками української команди, яка здобула друге місце на міжнародних змаганнях сил спеціальних операцій Cambrian Patrol 2017.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...