Відбулася прем’єра фільму про загиблого в АТО оперного співака Василя Сліпака

8 лютого стрічка “Міф” вийде в український прокат. Уже заплановані презентації в Італії та Канаді.

Фільм про Василя Сліпака, який загинув від кулі снайпера у Донецькій області, перекладено англійською, італійською, іспанською, болгарською мовами. Про це повідомляє УНІАН.

У Чернігові відбувся прем’єрний показ документального фільму “Міф” про життя загиблого в зоні проведення антитерористичної операції оперного співака Василя Сліпака. На прем’єру фільму ввечері 26 січня зібралися журналісти, волонтери, учасники АТО, громадські діячі і всі охочі.

У 2016 році під час виконання бойового завдання Сліпак з позивним «Міф» загинув від кулі снайпера на Донбасі. Режисер фільму повідомив, що робота тривала упродовж 17 місяців в Україні та Франції, де майже 20 років проживав Сліпак.

Бюджет стрічки становив 1,5 млн грн, з яких 300 тис. грн – кошти, зібрані за допомогою проекту “Спільнокошт”. Так само відгукнулися багато людей, які надали фото та відеоматеріали про Сліпака. Також фільм фінансово підтримала держава.

“Намагалися зробити кожен епізод видовищним, але не героїзували Василя, прагнули зробити максимально щирим і правдивим портрет героя”, – сказав Леонід Кантер.

Автори поєднують у документальному фільмі два жанри: кіно та концерт, також є елементи анімації. За словами режисера монтажу Ярослава Попова, це своєрідне новаторство і сміливий крок – поєднати документальне кіно з анімацією.

Нагадаємо, в Україні заборонили показ фільму “Матильда”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...