Відома співачка показала, розкішні подарунки нового залицяльника

Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram.

Здається, у артистки з’явився новий чоловік, адже знаменитість не перестає хизуватися величезними букетами квітів і говорити про кохання.

Про це повідомляє Знай.

“Любов дивна. Коли вона є, вона може підняти тебе над усіма, проблеми здається дрібницею, перешкоди незначними і мета єдино вірною. Але раптом, коли вона зникає, стає неймовірно порожньо. Здається, що світ, який ще недавно був таким ласкавим, став чужим без його повідомлень… Назавжди. В космос ти, в космос я.” – зворушливо написала про високі почуття Седокова.

Шанувальників дуже заінтригувала величезна кількість троянд: “Оптом дешевше”, “Дуже красива жінка)”, ” ох вже ці квіти на прокат…..хто б міг подумати яким вдалим буде startup…”, “Він директор квіткового ринку?”, “Раз вона закохалася…значить ще народжувати буде”, “Ань,щастя!І забий на всіх!”, “знову новий хтось???, .знову вагітність?”, “Не народжуйте поки четвертого , співайте свої гарні пісні.”, “Очманіти!Які шикарні букети!!! Супер!!!”.

Нагадаємо, відома українська співачка, екс-учасниця популярного жіночого колективу “ВІА Гра” Віра Брежнєва знімається в кіно в Росії.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...