Відома спортсменка вирішила знову отримати громадянство України

Олімпійська чемпіонка з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомка після двох років виступів за збірну Азербайджану планує повернутися додому і виступити за збірну України.

В інтерв’ю виданню XSport спортсменка повідомила, що в нинішньому році вона взяла паузу, щоб присвятити себе сім’ї, але в подальшому планує відновити професійну кар’єру і поборотися за ліцензію на Олімпійські ігри-2020 вже в складі збірної України.

“Олімпійські ігри в Ріо були хорошим досвідом для мене, Азербайджан також був хорошим досвідом, але він уже залишився в історії. Думаю, що якщо вийде, повернуся додому і буду виступати за Україну, – сказала Інна. – Хочу поборотися в Токіо вже за свою країну, тому що, знаєте, все таки всередині, в крові воно залишається своє. коли ти там, то ти в принципі на роботі. Коли досягаєш результату, то немає того морального задоволення, яке ти отримуєш коли стоїш в своїх кольорах. Тому думаю, що в майбутньому, у мене все складеться”.

34-річна Осипенко-Радомка є повним кавалером олімпійських нагород, в її колекції п’ять олімпійських медалей. В Афінах-2004 Інна виборола бронзу у складі української байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів, в Пекіні-2008 Осипенко-Радомська стала Олімпійською чемпіонкою в байдарці-одиночці на 500 метрів, в Лондоні-2012 Інна виборола дві срібні нагороди на дистанціях 200 і 500 метрів

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...