Відома українська телеведуча покаже своє інтерв’ю із Дональдом Трампом

У новому випуску “Світського життя” з Катаериною Осадчою під пильний погляд Катерини Осадчої потрапить новообраний президент США Дональд Трамп.

Про це повідомляє ТСН.

Перемога на виборах одіозного та скандального мільярдера, телезірки та поціновувача жіночої краси, стала сенсацією та несподіванкою для усього світу.

Українські журналісти познайомилися з майбутнім президентом США ще три роки тому, на конкурсі “Міс Всесвіт” у Москві. Багато років цей конкурс краси був головною слабкістю скандального мільярдера.

У 2013 Дональд Трамп, як власник “Міс Всесвіт” завітав на фінал змагання до Росії та розповів чимало цікавого.

Насамперед, майбутній президент зізнався у симпатіях до України та українських жінок. Бо з ними він добре знайомий. Компанію мільярдеру склала колишня одеситка та тоді ще власниця конкурсу “Міс Україна Всесвіт” Олександра Ніколаєнко. Вона разом з чоловіком-мільярдером Філом Раффіном позувала на червоній доріжці поруч з Трампом. Філ багато років є бізнес-партнером Трампа, тому подружжя товаришують.

В інтерв’ю “Світському життю” подруга Дональда Трампа Олександра Ніколаєнко-Раффін розповість, як приймає вдома мільярдера з його дружиною – колишньою югославською моделлю Меланією, та пояснить чому, незважаючи на дружні стосунки, ще жодна українка не стала “Міс Всесвіт”.

Під час спілкування згадають також і усіх дітей, онуків та дружин одіозного політика. Окрім нинішньої першої леді Меланії, яка молодша від нього на 24 роки, Трамп ще двічі офіційно був одружений.

Поспілкується журналісти й з колишньою дружиною Трампа Іванною, яка, отримавши після розлучення з Дональдом величезні статки, насолоджується життям.

Нагадаємо, раніше мер Києва Кличко розповів про особисте знайомство з Трампом.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...