Відомий британський видавець назвав речі, які його захопили в Україні найбільше

Успішний британський видавець Пітер Дікінсон називав п’ять речей, які його захоплюють в Україні.

ДУХ ВОЛОНТЕРСТВА

В українців є неймовірний досвід власними силами заповнювати прогалини, допущені слабкими держорганами. В останні роки волонтерські рухи відіграли вирішальну роль у військовій обороні країни, надали підтримку постраждалим в результаті військового конфлікту і розробили програму реформ у сфері боротьби з корупцією. Саме це відрізняє Україну від більшості колишніх радянських республік, – сказав Дікенсон в інтерв’ю виданню Новое Время.

МОВНА АДАПТОВАНІСТЬ

На сьогоднішній день в Україні представлено одне з найбільших двомовних суспільств у світі. Незважаючи на спроби розділити українців за мовним принципом, більшість залишаються двомовними і в повсякденному житті легко переходять з української на російську. Особисто для мене це відмінний приклад суспільства, якому притаманні толерантність і різноманіття.

НЕЗВОРУШНІСТЬ ПІД ЧАС КРИЗ

З тих пір як я в кінці 1990‑х вперше приїхав в Україну, країна пережила кілька революцій, економічних криз і гібридну війну з Росією. Для більшості європейських країн вистачило б одного з цих потрясінь, щоб викликати масову паніку і призупинити розвиток суспільства. Українці ж зовсім інші — вони завжди залишаються напрочуд спокійними і продовжують жити звичайним життям.

ФАНТАСТИЧНА МОДА

Не дивно, що в останні роки українські модельєри нарешті отримали міжнародне визнання. Завжди вважав, що українці дуже добре одягаються і надзвичайно оригінальні у виборі гардеробу. Особливо це вражає, якщо врахувати обмежений бюджет багатьох з них.

ПУНКТУАЛЬНІСТЬ ЗАЛІЗНИЦЬ

Як англієць, я з особливою педантичністю ставлюся до розкладу поїздів. За 20 років в Україні у мене було сотні поїздок залізницею, а кількість затриманих рейсів я можу порахувати на пальцях однієї руки. Надійність залізничних послуг у країні прямо-таки феноменальна.

Пітер Дікінсон – британський журналіст, телепродюсер і видавець. З 1997 року живе в Україні. Зарекомендував себе як успішний керівник ряду впливових англомовних ЗМІ, серед яких видання What’s On Kyiv, Business Ukraine і Lviv Today. З грудня 2016‑го — головний редактор англомовної служби телеканалу українського іномовлення UATV.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...