Водій львівського трамвая знімає відеоблоги для YouTube

Лідія Филипчук, котра керує трамваєм у Львові веде власний відеоблог, який дратує порушників і тішить підписників на YouTube.

Кілька років тому друзі подарували майбутній відеоблогерці на день народження цифровий фотоапарат. Вона ставила його на панель своєї робочої кабіни та знімала дорогою краєвиди. Пізніше купила смартфон, навчилася накладати музику на відео, коментувати події та публікувати ролики в мережі, – повідомляє The Ukrainians.

Контент каналу водія трамвая на YouTube — автомобілісти-порушники, затримки на лінії та місцеві види. Також Лідія розміщує свої ролики у Facebook, Tumblr, Linkedin.

Пристрасть пані Лідії до блогерства не випадкова — свого часу вона закінчила факультет журналістики Львівського університету.

“У 19 я вступила до університету. Там був великий набір і мені порадили одразу йти на заочне, — пригадує. — Перше, що я побачила, коли приїхала до Львова, — це трамвай на вокзалі. Відтоді й працюю тут”, – розповідає жінка.

Вона також зазначила, що зарплата водія трамвая залежить від виїжджених годин, а не від ставки, як у працівників депо, начальника дільниць чи майстрів, а одна зміна триває майже вісім годин.

“Ми добре працюємо. Зарплата, щоправда, маленька. Маємо наполовину менше, ніж начальники. Такого ніколи не було. Якщо у них 10-13 тисяч, то у нас чистими до шести. Минулого року зарплата на кілька тисяч упала. Багато водіїв розрахувалися. То неправильно. Має бути ставка”, – розповіла вона.

Нагадаємо, раніше ЗМІ визначили найпопулярніший пост в українському сегменті Facebook.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...