Яке тисячоліття, така й жінка: У мережі висміяли нагороду дружини Луценко

У соціальних мережах висміяли те, що народний депутат від БПП та дружина генпрокурора Ірина Луценко отримала Всеукраїнську премію “Жінка III тисячоліття”.

Золоту статуетку Всеукраїнської премії дружині генпрокурора вручили “За захист прав і рівних можливостей чоловіків і жінок, відстоювання справедливості і прав людини в усіх сферах життя”.

Про це стало відомо під час церемонії нагородження, яка відбулась в суботу у Київському національному академічному театрі оперети.

Відомі блогери відзначають, що насправді жінкою “третього тисячоліття” є не “тюнінгована дружина Генпрокурора”, а жінки-воїни, які захищають Батьківщину на фронті, або волонтерки, які віддають все для його забезпечення, або лікарі та медсестри, які під вогнем рятують поранених бійців, або матері, які ховають своїх полеглих на війні синів.

Василь Петренко: Ірина Луценко стала переможницею Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття” в номінації “Баба-Яга”.

Nikolay Nikos: Ірина Луценко стала переможницею Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”. Не медсестра з госпіталю Мечникова, не лікар, що на своїх тендітних плечах виносить поранених воїнів, не вчитель, що сіє розумне, добре та вічне, не волонтер, що хлопцям на фронт все необхідне привозить…”

У спільноті “Болтуны” прокоментували саме той факт, що Ірина Луценко отримала цю премію з рук народного депутата, заступника голови фракції “Батьківщина” Кожем’якіна Андрія.

Осторонь не залишилась і спільнота, яку пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, в якій описали подію так: “Баба-яга ІІ полугодия” 2017 року.

Нагадаємо, народний депутат Ірина Луценко 10 травня 2017 року придбала новий позашляховик Mercedes-Benz GLS 350D.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...