З виставки у центрі Києва викрали унікальну писанку

На Софійській і Михайлівській площах в рамках Фестивалю писанок вже встановили більше 500 унікальних величезних великодніх яєць, які розмальовували люди зі всієї України.

Подивитися на незвичайні роботи йдуть тисячі киян і гостей міста, не дивлячись на те, що офіційне відкриття фестивалю перенесли через погоду (воно повинно було відбутися в суботу).

На жаль, на Софійській площі відбулося і перша НП. Як розповів Сегодня куратор проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, одну з писанок хтось вкрав.

61_main_new.1491753434“Пропала одна з найкрасивіших писанок – на якій була зображена такса. Вона подобалася відвідувачам найбільше, люди фотографувалися поруч. Ми припускаємо, що хтось накрив її, зняв і відвіз на машині. Просимо – поверніть таксу! Адже це унікальна робота. Викрадач не зможе її нікому показати, адже відразу ж розкриє себе”, – говорить Ігор Добруцький.

За його словами, про зникнення буде подано заяву в поліцію. Організатори фестивалю також звертаються до можливих свідків, які можуть допомогти в пошуках.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...