Заяви колишньої порно-зірки щодо її стосунків з Трампом підтвердили на детекторі брехні

Колишня порноактриса і стриптизерка Стефані Кліффорд, яка стверджує, що вона більше 10 років тому вступала в інтимний зв’язок з президентом США Дональдом Трампом, успішно пройшла перевірку на детекторі брехні.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на телеканал NBC.

У розпорядженні журналістів надійшов звіт тесту, який провели в 2011 році за запитом журналу In Touch, співробітники якого брали у Кліффорд інтерв’ю, проте надруковали його лише в січні поточного року.

Згідно з документом, перевірка показала, що Кліффорд з імовірністю 99% не брехала, коли стверджувала, що вона і Трамп вступали в інтимні стосунки.

NBC також отримала офіційні підтвердження від людини, яка проводила вказаний тест. Крім того, телеканал опублікував знімок, на якому Кліффорд зображена, імовірно, під час перевірки.

“Задовго до того, як Трамп оголосив про намір балотуватися в президенти, Кліффорд пройшла детектор брехні, який підтвердив її відносини з Трампом”, – зазначив адвокат колишньої порноактриси Майкл Авенатті.

У розпал президентської кампанії в 2016 році адвокат Майкл Коен заплатив порноактрисі 130 тисяч доларів за нерозголошення інформації. У Білому домі ці дані назвали брехнею.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...