Збірна України з баскетболу обіграла команду Швеції на Чемпіонаті світу – 2019

У Норчёпінге (Швеція) чоловіча збірна України з баскетболу виграла перший матч відбору Чемпіонату світу-2019 у команди Швеції.

Гра завершилася з рахунком 76:84. Українці мали перевагу в першій половині гри, а вирішальною в цьому матчі стала друга чверть. Гості з мінімальною перевагою виграли стартову 10-хвилинку – 22:25 а в другому періоді буквально розгромили скандинавів – 12:28, – передає видання УНІАН.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі переможців став В’ячеслав Кравцов, на рахунку якого 16 очок.

У 2-му турі основного турніру відбору ЧС-2019, 26 листопада, зустрінуться Латвія – Швеція і Україна – Туреччина. Матч лідерів групи пройде в неділю в столичному Палаці спорту. Початок гри – о 18.00. Згідно з регламентом турніру, у 2-й раунд кваліфікації проходять 3 кращі команди групи з 4-х.

Нагадаємо, що сімдесятирічний білоруський бодибілдер вразив своєю фізичною формою.