Зірка “Один вдома” розповів про своє ставлення до фільму

Американський кіноактор Маколей Калкін, який прославився в дитинстві за головною роллю у популярній різдвяній стрічці “Один вдома”, відверто зізнався, чому він не сприймає цей фільм як всі інші люди.

На популярному американському шоу Еллен Дедженерес актор поділився, що комедія 1990 року “Один вдома” викликає у нього неоднозначні відчуття, оскільки він після кожної сцени фільму починає згадувати певний день на знімальному майданчику, – пишуть ЗМІ.

“Я не можу дивитися його так само, як всі інші”, – додав він.

Маколей пожартував, що напередодні Різдва по-справжньому “його сезон” і він в цей період намагається не виходити з дому. Також актор поділився думкам, як це – рости разом з шістьма братами і сестрами в крихітній квартирі, про його дитяче захоплення балетом та про його новий проект Bunny Ears, присвяченому здоров’ю і стилю життя.

Варто додати, що декількома роками раніше Маколея Калкіна було важко впізнати, – змарнілий актор не брав участі в творчому та соціальному житті, натомість його кілька разів заарештовували за зберігання і вживання наркотиків, але кожного разу він відбувався штрафом. Сьогодні ж складається враження, що Маколей повернувся до активного життя і дбає не лише про свій зовнішній вигляд і здоров’я, а й про новий імідж.

Нагадаємо, зірка серіалу “Доктор Хаус” зніме серіал про старшокласниць.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...