ЗМІ назвали найкращі місця для бюджетної подорожі Україною

ЗМІ назвали місця в Україні, подорож якими обійдеться у рази дешевше, ніж за кордоном, але буде не менш яскравою і вражаючою.

Бюджетні подорожі – короткі поїздки вихідного дня допоможуть відволіктися від сірих буднів і принесуть у життя яскраві фарби. До того ж ці місця можна встигнути відвідати всього за пару днів, – пише РБК-Україна.

Знаменитий каньйон Буки, Черкаська область

Багато хто чув про мальовничий каньйон Буки в Черкаській області, але далеко не всі були тут саме взимку. Але поїздка того варто: насолодитися красивими видами природи тут можна цілий рік! Буки – невелике селище міського типу, який згадували в літописах ще в 1515 році.

Фото: ukrfoto.net

Букський каньйон з крутими схилами був утворений тисячі років тому внаслідок розмивання гранітів місцевої річки Гірський Тікич. Вже на в’їзді в село стають помітні красиві масивні гранітні плити і пороги, а потім – сам каньйон з величних скель,які в деяких місцях досягають 25 метрів у висоту.

Фото: instagram.com/iraderenskaya)

З Києва до пункту призначення можна дістатися, проїхавши по Одеській трасі 145 кілометрів до міста Жашків, після чого звернути на мосту і слідувати за вказівниками. До пункту призначення залишиться ще 35 кілометрів.

Неподалік каньйону знаходиться старий млин ХІХ століття, міст через річку і цілий ландшафтний парк. У ньому – алея казок з одного боку і невеликий, але дуже красивий водоспад – з іншого. “Місто-музей” Переяслав-Хмельницький Містечко Переяслав-Хмельницький розташоване у 85 км від Києва на лівому березі Дніпра. Його називають містом-музеєм: тут безліч місць, де можна дізнатися дивовижні факти про цю місцевість, побачити предмети старовини і почути захоплюючі історії від гідів.

Фото: instagram.com/niez_pereyaslav

У місті – цілих 25 музеїв! Мабуть, найпопулярніший з них – Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, розташований на околиці міста. Але є і більш незвичайні варіанти, наприклад музей історії бджільництва, музей лікарських рослин або музей хліба. Від автостанції “Дарниця” до Переяслава-Хмельницького приблизно тричі на годину відправляються маршрутки. Ціна квитків – від 50 гривень. До пункту призначення маршрутка доїжджає за півтори години.

Фото: instagram.com/niez_pereyaslav

Рекомендуємо також подивитись Змієві вали – древні оборонні укріплення, розташовані всього в 4 кілометрах від Переяслава. З валів відкривається чудова панорама на Дніпро, раніше званий Борисфеном. Рахів, Закарпатська область Рахів – районний центр, розташований у мальовничій улоговині вздовж річки Тиси, між гірськими хребтами. Рахів – найвисокогірніше місто країни, адже середня висота тут становить 820 метрів над рівнем моря.

Це містечко – відмінне місце як для зимового активного відпочинку, так і для літнього. Карпатський біосферний заповідник, офіс якого розташований саме тут, розробив декілька цікавих туристичних маршрутів цією місцевістю.

Фото: instagram.com/xcv_andrey

За офіційною версією, Рахів заснований у 1447 на перехресті шляхів з Галичини і Буковини до Румунії і Угорщини. Вже тоді місто мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з неофіційних версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки купці, зупиняючись тут, перераховували гроші.

Фото: instagram.com/7teenay

В межах міста Рахова знаходиться 14 джерел цілющих мінеральних вод. Вчені кажуть, місцеву воду дуже корисно використовувати при лікуванні органів травлення та кровообігу. Мальовничий замок Радомисль, Житомирська область Ці чудові місця знаходяться неподалік Київській області – на Житомирщині. Тут ви можете насолодитися зимовим вікендом у атмосфері середньовіччя!

Фото: instagram.com/radozamok

Замок був реставрований кілька років тому. До цього тут були руїни і гори сміття. Зараз Радомисль – замок, який за своєю красою не поступається іншим найвідомішим замкам країни. Місце підійде для романтичних побачень, прогулянок з дітьми і всією сім’єю. Також – і для галасливої компанії. Радимо замовити тут екскурсію, щоб почути історію цього замку. Також радимо подивитись унікальну колекцію ікон, відвідавши музей домашньої ікони.

Фото: instagram.com/radozamok

Замок Радомисль реставрували чотири роки. Під час досліджень, які проводили під час реконструкції та реставраційних робіт, був встановлений оборонний характер споруди, де перебувала паперова фабрика. Тепер тут можна подивитися, як створювали папір у ті часи. В замку, особливо у свята і вихідні, часто проводять різні цікаві культурні заходи: від концертів класичної музики до арт-виставок і літературних презентацій.

Нагадаємо, раніше у Кабміні заявили, що для розвитку туризму, мобільні оператори надаватимуть уряду інформацію про переміщення абонентів по країні.

Також раніше повідомлялося, як провели новорічні канікули відомі українські політики.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...