ЗМІ назвали найпопулярніший пост в українському сегменті Facebook

ЗМІ назвали найпопулярніший пост в українському сегменті соціальної мережі Facebook за весь час її існування.

Так, найпопулярнішим став допис української шахістки Анни Музичук. Всього за 4 дні пост української шахістки про бойкот чемпіонату з шахів у Саудівській Аравії набрав понад 100 тис лайків, 13 тис коментарів та майже 50 тис поширень, – повідомляє Watcher.

Зазначається, що показники його продовжують активно зростати – щогодини додається кілька сотень нових поширень та коментарів. Майже всі коментатори підтримують рішення Анни та її сестри.

Анна Музичук є чинною чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. 23 грудня вона заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів, який відбудеться в Саудівській Аравії з 26 по 30 грудня.

«Через кілька днів я втрачу обидва свої чемпіонські титули – один за іншим. Просто тому, що вирішила не їхати до Саудівської Аравії. Не граймо за чиїмись правилами, не носитимемо абайю, не ходитимемо з супроводом на вулицю і взагалі не відчуватимемо себе вторинною істотою. Рівно рік тому я виграла обидва ці титули і була найщасливішою людиною в шаховому світі, тепер же я відчуваю себе дуже погано. Я готова боротися за свої принципи і пропустити турнір, який міг би принести більше грошей, ніж десяток турнірів разом узятих. Це все дратує, але найбільше – що нікому немає до цього діла. Це по-справжньому гірке почуття, але я все одно не змінюватиму свою думку. Те ж саме стосується і моєї сестри Марії – я дуже рада, що вона розділяє мою точку зору. І так, для небагатьох, кого це все ще хвилює – ми повернемося!» – написала Музичук.

Нагадаємо, нещодавно користувачі звинуватили Facebook у приховуванні від друзів постів вмираючої людини.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...