Звільнених із полону фанатів “Зорі” запросили на роботу у ФФУ

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко зустрівся з вболівальниками луганської «Зорі» Владиславом Овчаренком та Артемом Ахмеровим, які були звільнені з полону терористів “ЛДНР” наприкінці минулого року.

Під час зустрічі в Будинку футболу президент ФФУ вручив патріотам сертифікати для отримання квитків на ключовий поєдинок найпрестижнішого клубного турніру. Також фанів запросили відвідати у цьому році усі матчі за участі національної збірної України — і офіційні в рамках Ліги націй, і товариські, і домашні, і виїзні.

Щоб допомогти патріотам Павелко запропонував їм працевлаштування у Федерації футболу України, а саме — роботу з уболівальниками та координацію соціальних програм ФФУ для дітей-переселенців і підтримки воїнів АТО.

У повідомленні ФФУ зазначається, що Владислав і Артем знову були приємно вражені, оскільки отримали можливість поєднати свої захоплення футболом і прагнення робити корисне для розвитку рідної країни з професійною діяльністю, тому одразу погодились, щиро дякуючи за підтримку та довіру.

Нагадаємо, раніше Овчаренко, повідомив, хто міг донести на фанатів терористам та розповів про патріотичну громадськість Луганська.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...