Звільнених із полону фанатів “Зорі” запросили на роботу у ФФУ

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко зустрівся з вболівальниками луганської «Зорі» Владиславом Овчаренком та Артемом Ахмеровим, які були звільнені з полону терористів “ЛДНР” наприкінці минулого року.

Під час зустрічі в Будинку футболу президент ФФУ вручив патріотам сертифікати для отримання квитків на ключовий поєдинок найпрестижнішого клубного турніру. Також фанів запросили відвідати у цьому році усі матчі за участі національної збірної України — і офіційні в рамках Ліги націй, і товариські, і домашні, і виїзні.

Щоб допомогти патріотам Павелко запропонував їм працевлаштування у Федерації футболу України, а саме — роботу з уболівальниками та координацію соціальних програм ФФУ для дітей-переселенців і підтримки воїнів АТО.

У повідомленні ФФУ зазначається, що Владислав і Артем знову були приємно вражені, оскільки отримали можливість поєднати свої захоплення футболом і прагнення робити корисне для розвитку рідної країни з професійною діяльністю, тому одразу погодились, щиро дякуючи за підтримку та довіру.

Нагадаємо, раніше Овчаренко, повідомив, хто міг донести на фанатів терористам та розповів про патріотичну громадськість Луганська.