Анастасія Приходько зізналась, що має проблеми зі здоров’ям

Анастасія Приходько

Відома українська артистка Анастасія Приходько завжди намагається бути відвертою зі своїми фоловерами. Жінка часто розповідає про життя та ділиться різними історіями.

Нещодавно співачка повідомила про проблеми зі здоров’ям. Жінка зізналась, що страждає від розладів сну. За словами Анастасії Приходько, саме війна вплинула на її емоційний стан.

В перші дні повномасштабного російського вторгнення артистка намагалась допомогти багатьом українцям. Також зірка фінансово підтримувала нашу країну. Протягом війни Анастасія Приходько постійно хвилювалась. Вона ретельно стежила за новинами та ще більше впадала в паніку.

Згодом в артистки розпочались проблеми зі здоров’ям. Анастасія Приходько стала дуже погано спати. Після повітряних тривог артистка не може повноцінно заснути. Також жінка зізналась, що бувають дні, коли сон до неї не приходить взагалі.

А ще Анастасія Приходько стала втрачати свідомість. За словами співачки, останній раз таке було після “Євробачення”. Наразі в жінки трапляються панічні атаки. А ще Анастасія Приходько зізналась, що навіть приготування улюбленої їжі не приносить їй задоволення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here