Андрій Шатирко відправився на відпочинок з вдовою відомого блогера Дмитра Стужука

0
143
Андрій Шатирко

Колишній учасник проєкту “Холостячка” Андрій Шатирко приголомшив мережу новою публікацією. Не так давно на його сторінці в Instagram з’явилась світлина, на якій чоловік позує з дружиною нещодавно померлого Дмитра Стужука.

Кілька місяців тому Софія Стужук повідомила жахливу новину. Її коханий чоловік, яким був відомим українським блогером, помер від коронавірусу. В жінки залишилось троє маленьких діток.

Андрій Шатирко запостив фото із Софією та її дітьми. На світлині всі знаходяться у приватному літаку. За словами чоловіка, вони відправились на відпочинок у Лос-Анджелес.

На знімку Софія Стужук мило усміхається, закривши очі. Поруч біля неї сидить Андрій Шатирко, який тримає на руках найменшу донечку жінки. Також вдова відомого блогера опублікувала в соцмережі спільне фото з Андрієм.

Вона позує з чоловіком на березі океану. А ще, за словами Софії Стужук, у Лос-Анджелесі жінка затримається на півтора місяця. Фани приголомшені такою новиною. А ще вони бажають дівчині побудувати щасливі стосунки з Андрієм Шатирко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here