Антін Мухарський розповів, як покинув тероборону та поїхав за кордон

0
190
Антін Мухарський

Український актор, співак та телеведучий Антін Мухарський розповів, чим закінчив свій короткочасний досвід бійця. На початку широкомасштабного військового вторгнення росіян в Україну він записався до лав територіальної оборони. Але потім залишив воєнізоване формування та подався за кордон. Про це артист розповів у передачі “Зірковий шлях”.

“Мій особистий досвід довів: військовими справами повинні займатися військові. Був дружній вогонь, територіальна оборона не зрозуміла, хто до них їде на цивільних машинах. Почали стріляти у повітря, з тих машин вискочили люди і теж почали стріляти у повітря. На той час я сидів у засідці біля блокпоста зі своєю рушницею. І коли побачив, що повз мене пролітають автомобілі, я теж відкрив вогонь по них, думаючи, що це – ДРГ”.

За словами Антіна, наступного дня до нього прийшли представники ЗСУ та запитали, чи він стріляв у машини.

“А вони кажуть: може мисливець ви і хороший, але стрілець – фіговий. І це чудово, що ви не потрапили, бо якраз у цивільних машинах есбеушники разом з військовими їхали брати парашутиста, який висадився над Ірпінем”.

Також силовики поцікавилися, яка військова спеціальність у Мухарського. Дізнавшись, що він – музикант військових оркестрів, порекомендували шоуменові вирушати та заробляти гроші для армії концертами.

Так, артист вирішив відкласти зброю, повернути до рук музичний інструмент та поїхати в тур Канадою та США. Там він гастролює вже два місяці.

“Я зараз у Норволку… Якась там Британія чи Колумбія… Ми вже заплуталися у часових поясах. За 50 днів – 24 концерти”, – описав Антін свою творчу завантаженість.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here