Арсен Мірзоян відверто розповів про сварки з Антоніною Матвієнко та зізнався, де наразі живе

0
105

Відомий український виконавець Арсен Мірзоян вже п’ять років перебуває у шлюбі з Антоніною Матвієнко. Подружжя не завжди розповідає про свої стосунки публічно. Однак, інколи закохані діляться неприємними новинами та інтригують фоловерів вражаючими зізнаннями.

Нещодавно в мережі ходили чутки, нібито пара розлучається. Проте, за словами Антоніни Матвієнко та Арсена Мірзояна, у їхніх стосунках все гаразд. Не так давно артист знову прокоментував ці чутки.

В новому інтерв’ю Арсен Мірзоян відверто розповів про сварки з дружиною. Виконавець поділився, що закохані не завжди розуміють одне одного. Проте, до розлучення не доходило жодного разу.

За словами Арсена Мірзояна, наразі його кохана перебуває за кордоном. Антоніна Матвієнко знаходиться у Великій Британії. Тим часом артист живе зі своєю тещею. Арсен Мірзоян повідомив, що в нього чудові стосунки з Ніною Митрофанівною.

Артистка навіть пожартувала, що їй більше подобається жити із зятем, аніж з донькою. Наразі виконавець виступає на благодійних заходах та намагається допомагати українським воїнам.

Також чоловік в пошуках роботи, адже з початку війни він втратив свій заробіток. Дружина Арсена Мірзояна теж шукає роботу за кордоном. Зовсім нещодавно вона скаржилась на фінансові труднощі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here