Дантес про війну та розлучення з Дорофєєвою

0
170
Дантес

Володимир Дантес розповів у новому інтерв’ю, чим зараз живе і як почувається. За сімдесят днів війни, сказав він, змінилося сприйняття навколишнього світу.

“Немає зірок. Всі стали просто українцями. Ми й до цього були… Але без якихось регалій”, – сказав співак.

Також його тепер мало цікавлять побутові деталі. Виконавець 70 днів не стригся і збирається підправити волосся лише після перемоги. А ще він ходить в тому самому одязі.

“Раніше ти чимось хизувався (одягом). Зараз ти… млинець, пофіг на одяг, на статус, на все пофіг. Головне – щоб усі були живі, здорові. Попустився. Багато хто з українців просто попустився і почав дивитися по -іншому на світ».

Що стосується розлучення, Дантес та Дорофєєва обмірковували це рішення не один день. Коли вони про це говорили, то розуміли, що дуже близькі друзі. А ще – відчували соціальну відповідальність:

“Найважче для публічної пари – ти думаєш: яка відповідальність, стільки людей… Усім хочеться: “Оце – ідеальна пара. Якщо вони розлучаться – я ніколи не повірю у кохання”. Пам’ятайте, що ми – люди, по-перше. Кожен із нас хоче бути щасливим”.

Дантес додав, що їм було сумно, оскільки вони з Дорофєєвою були близькими та росли разом. Але все ж таки обидвоє прийшли до цього рішення. Володимир не припинив спілкування із колишньою.

Дантес нічого не знає про стосунки Дорофєєвої з ресторатором Михайлом Кацуріним. І каже, що їхній розрив не пов’язаний із появою в житті Наді іншого чоловіка.

“Якщо вони будуть разом – це круто. Це – теж вибір. А я тоді придивлюся до Даші (колишньої дружини Кацуріна)”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here