Депутат від “Слуги народу” пропонувала Порошенку і Авакову оральний секс аби вони поїхали з України

0
9617

Народний депутат від партії “Слуга народу” Єлизавета Богуцька заявила, що готова вступити в сексульний зв’язок з Петром Порошенком чи Арсеном Аваковим задля того аби вони “забралися геть з її країни”. 

Скріншот публікації Богуцької знайшов журналіст ІНФОТАБ.

Чинний нардеп, будучи громадським діячем та прихильником Міхеїла Саакашвілі виступала проти діяльності п’ятого президента України Петра Порошенка та мінстра внутрішнії справ уряду Яценюка та Гройсмана Арсена Авакова.

У свої критиці майбутній парламентар зайшла настільки далеко, що вдалася до екстравагантних методів висловлення своєї огиди до українських політиків.

Богуцька написала, що готова принизитися і (мовою оригіналу – ред.):

“И тут я поняла, что, наверное, я даже готова унизиться и сделать м*ньет всем этим чертовым тварям, лишь бы они убрались из моей страны. Порошенко, Луценко, Аваков, Парубий, Грановский – будьте мужиками, соглашайтесь”, – написала тоді нардеп

Цікаво, що з Порошенко та Парубієм Богуцька працюватиме в одному сесійному залі, а за кандидатуру Арсена Авакова політик навіть агітувала голосувати, вже будучи членом команди Зеленського. Про це свідчать листування нардепа від “Слуги народу”, зняті журналістами.

Свою тепер вже прихильність Арсену Борисовичу Єлизавета Богуцька підтвердила і своїм голосом за його кандидатуру.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що Єлизавета Богуцька збила насмерть людину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here