Донька Олі Полякової розповіла про неприємний інцидент, який з нею трапився у Великій Британії

0
255

Старша донька Олі Полякової наразі перебуває у Великій Британії. Там дівчина живе та навчається. Цього року Марія стала студенткою іноземного університету, тому із задоволенням поїхала за кордон.

У Великій Британії донька Олі Полякової познайомилась з чималою кількістю людей та знайшла друзів. Вона не лише здобуває освіту, а й активно відпочиває у вільний час. Втім, Марія Полякова розповіла про великий мінус життя за кордоном.

Нещодавно дівчина повідомила про неприємний інцидент, який трапився з нею в одній із аптек Великої Британії. За словами Марії Полякової, її подруга захворіла, тому попросила дівчину купити необхідні ліки.

Донька співачки відразу відправилась до аптеки. Втім, після візиту дівчина була просто шокована. Марія Полякова повідомила, що аптекарка не розуміла, що саме їй потрібно. Ба більше, вона говорила, що таких ліків у їхніх аптеках не продають.

Донька Олі Полякової хотіла купити чай та сироп від кашлю. Однак, аптекарка ніяк не відреагувала на таке прохання. Пізніше дівчина помітила в аптеці необхідні їй ліки. Утім, аптекарка просто відмовилася їх продавати.

 

 

Тоді Марія Полякова дуже розізлилась й почала кричати. Дівчину неабияк обурила така поведінка аптекарки. На жаль, додому вона повернулась без ліків та в жахливому настрої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here