Ілона Гвоздьова розповіла про своїх фаворитів шоу «Танці з зірками» 2020

0
59

Хореографиня назвала, на її думку, найбільш сильні та слабкі пари нового сезону телевізійного шоу «Танці з зірками».

11 жовтня Ілона Гвоздьова народила сина на ім’я Домінік. Жінка вже встигла повернутися додому та познайомити хлопчика з його старшою сестричкою Валерією. Нарешті побачив сина Іван, чоловік Ілони. Танцівниця звикла постійно ділитися новинами, думками зі своїми підписниками в соціальній мережі Instagram. Цього разу вона не мала змоги порадувати фанатів відеооглядом на виступи зіркових пар після чергового ефіру шоу «Танці з зірками» за об’єктивних обставин. Проте жінка пообіцяла, що наприкінці цього тижня фанати точно побачать її огляд.

Поки що хореографиня розповіла, кого вона вважає фаворитами цього сезону, а хто, на її думку, найбільш слабкий та має всі шанси скоро вибути.

Ілона Гвоздьова виокремила дві найбільш технічні пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, Юлія Саніна та Дмитро Жук.

Танцівниця звернула увагу ще й на те, що вона вже давно симпатизує Юлії.

Ілона каже, що ні для кого не секрет те, що саме Юлія та Дмитро є її фаворитами. Їх самба може переконати кожного. Жінка сказала, що в Юлі дуже красиві рухи та є динаміка. Вона б поставила їй всі 40 балів.

Виокремила Гвоздьова й пару Санти та Макса. Вона сказала, що виступ їй дуже сильно сподобався та вона не має взагалі ніяких претензій.

Щодо аутсайдерів, то хореографиня вважає, що на цьому тижні пара Ольги Фреймут та Іллі Падзіна взагалі не вражає. Ча-ча-ча не вдалося. На її думку, це був найбільш слабкий танець. Оля взагалі невпевнена в собі та рухах, це дуже помітно. Дисгармонія – ось як Ілона прокоментувала цю пару.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Илона Гвоздева | Dancer (@ilonagvozdeva)

Джерело