Інтерв’юер Анатолій Анатоліч поскаржився на фінансову скруту

0
222
анатолій анатоліч інтерв'юер

Через війну багато зірок українського шоу-бізнесу втратили роботу. Наразі вони майже не заробляють коштів, тому живуть на заощадження. Відомий шоумен та телеведучий Анатолій Анатоліч теж поскаржився на фінансову скруту.

В соцмережі Instagram він опублікував новий допис, в якому прокоментував фінансову ситуацію у власній сім’ї. За словами чоловіка, через війну в Україні, він втратив роботу.

Наразі основними джерелами доходу шоумена є соцмережі Instagram та Youtube. Однак, вони майже не приносять прибутку. Анатолій Анатоліч повідомив, що міг би відправитись за кордон, аби заробити кошти для своєї сім’ї. Проте, під час війни чоловік не хоче їхати з України.

За словами шоумена, наразі він воює на інформаційному фронті, проводить благодійні заходи та допомагає ЗСУ. Сім’я телеведучого перебуває за кордоном. Дружина та діти Анатолія Анатоліча живуть у Франції та отримують кошти в ролі біженців.

У дописі шоумен повідомив, що наразі дуже важливо підтримувати нашу країну. Чоловік впевнений, що лише спільними зусиллями можна перемогти ворога та повернутись до звичайного життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here