Катерина Осадча продемонструвала фото з відпочинку у Туреччині

0
85

Відома українська телеведуча порадувала шанувальників новими фото із відпочинку у Туреччині.

Перший місяць осені скоро завершиться, але оксамитовий сезон саме у розпалі. Зіркові відпустки зірок невпинно тривають і радують своїх шанувальників новими фото. Так не втрималась і виставила фото світлину із відпочинку у Туреччині й відома телеведуча програми “Світське життя” Катерина Осадча.

На фото зіркова дружина позує на білосніжній яхті разом зі своїми подругами. Безкрайні простори моря омивають білокрилу яхту, яка розсікає хвилі Чорного моря. Разом із подругами Катерина Осадча взяла на відпочинок і свого чоловіка Юрія Горбунова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

На даний час Катерина Осадча приступила до звичайного образу життя, а останній спогад із моря та свого чудового відпочинку продемонструвала на фото світлині у компанії подруг. Дівчата мрійливо та весело проводять свій відпочинок на яхті. У дописі Катерина Осадча зазначає, що сміх продовжує життя, а ця коротка мандрівка продовжила особисто для неї життя ще на п’ятдесят років так точно!

Під час відпустки Катерина присвятила час і активному відпочинку, де чудово засмагла. На своїй сторінці в Instagram зіркова матуся продемонструвала вміння стійко триматися на хвилях та воді. Фото було зроблене на заході сонця в пейзажному місці з горами та безкраїм морем.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Шанувальники та прихильники телеведучої не здивувалися хорошій фізичній формі зіркової матусі. Катерина Осадча завжди тримає себе у тонусі!

Джерело