Катерина Реп’яхова заявила, що збирається судитися з ексдружиною Віктора Павліка

0
120

Дружина Віктора Павліка повідомила, що збирається судитися з Ларисою Созаєвою. Таким зізнанням вона поділилась в Instagram-stories. За словами Катерини Реп’яхової, концертна директорка вже звернулась за допомогою до адвоката, аби притягнути ексдружину Віктора Павліка до відповідальності за її образи.

Також блогерка планує знайти та покарати тих, хто причетний до руйнування її бізнесу в Instagram. Лариса Созаєва відразу прокоментувала слова Реп’яхової.

Вона заявила, що дружина Віктора Павліка переслідує її та ганьбить честь й гідність жінки. Також Лариса Созаєва додала, що теж звернулась за допомогою до юриста.

За словами жінки, вона має прямий матеріал переслідування та погроз від Катерини Реп’яхової. А ще в мережі показали звернення Лариси Созаєвої до дружини Віктора Павліка.

Вона заявила, що концертна директорка довгий час ображала водія артиста, якого звати Василь. За словами жінки, він багато років не отримував зарплати й працював просто так.

Колишня дружина Віктора Павліка повідомила, що через таке жахливе ставлення в нього погіршився стан здоров’я. Лариса Созаєва збирається докласти максимум сил, щоб покарати Катерину Реп’яхову.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here