Катя Осадча та Юрій Горбунов відвідали унікальне місце на Київщині: замінить тур в Європу

0
106

Зіркову пару здивували живописні пейзажі.

Юрій Горбунов та Катя Осадча не припиняють вивчати унікальні та живописні місця міста Київ. Вони подорожують та досить цікаво проводять вільний час, а головне з користю. Весною пара разом зі своїм сином Іваном побачила дуже красиві місця Київщини. Їх здивували природні ландшафти, тому восени зірки вирішили знову подорожувати та вивчати рідні місця. Поки на вулиці тепло, Юрій та Катя відвідали унікальне місце в Київській області та не забули опублікувати дуже атмосферні світлини в соціальній мережі Instagram.

Пара відвідала Спасо-Преображенську церкву в Київській області. Там можна побачити не тільки архітектурну конструкцію, а ще й чарівну річку Дніпро, яка робить природу навколо храму ще красивішою.

Катя та Юрій не могли пройти повз церкви та не сфотографуватися. Знімки вийшли чарівними, підписники вже встигли оцінити живописні види. Телеведуча вирішила, що для прогулянки їй підходить комфортний та стильний одяг в дуже популярних пастельних відтінках. Вона позує на фото в пальто-сорочці, брюках спортивного типу та величезних білосніжних кросівках.

Катя поділилася зі своїми підписниками думкою, що якщо в когось немає можливості подорожувати Європою, то слід вивчати наші місцевості. Наприклад, вона давно планувала побачити цю церкву й нарешті в неї з’явилася така можливість.

Юрій Горбунов вважає, що Київщина – ідеальне місце для туристів.

Шанувальників пари світлини дійсно вразили. Багато хто в коментарях написав, що місця дійсно мальовничі. Хтось вже встиг побувати там й рекомендує відвідати Київщину, бо кращої частинки України з такою природою та красою просто не знайти.

Джерело