Кліпи Насті Каменської показують у метро Мехіко

0
100

Відома українська співачка Настя Каменських недавно потрапила на сторінку знаменитого американського видання HOLA! USA. Потім вона дала інтерв’ю для видання Latinx now.

Сьогодні, ця успішна артистка презентує Україну не тільки на своїй рідній землі, а й за кордоном. Новою платформою для старту стала Латинська Америка. Співачка похвалилася незвичайною світлиною. Її нове досягнення побачили багатомільйонні підписники. Річ у тім, що її нову пісню A Huevo транслюють на екранах в метро Мехіко, столиці Мексики. Такою новиною була приголомшена не тільки багатотисячна аудиторія співачки, але й коханий чоловік Потап.

Сама ж артистка подякувала Мексиці за те, що вона змусила її відчути гордість за саму себе, любов та вдачу. Схоже на те що країна її прийняла з розпростертими обіймами.

Фанати та підписники співачки зауважили, що це Ґреммі, однозначний успіх! Одні шанувальники промовили, що це дійсна похвала рідній Україні за такий золотий голос та чудову особистість. Загалом всі були просто шоковані такою новиною та приємно вражені.

Нагадаємо, що артистці нещодавно прийшлось повністю переписувати свій новий альбом та змінювати 30% тексту пісень. Настя Каменських додала, що це її пригнічує, але заради підписників та фанатів вона готова на більше.

Джерело