Ксенія Мішина відверто розповіла про стосунки з колишнім (ВІДЕО)

0
188
Ксенія Мішина

Відома українська акторка Ксенія Мішина, якій вдалось знайти своє кохання завдяки проєкту “Холостячка”, відверто розповіла про колишні стосунки. Подробицями особистого життя жінка поділилась у програмі “Українські сенсації”.

За словами Ксенії Мішиної, свій творчий шлях акторка розпочала в 17 років. Саме в такому віці вона переїхала до Києва й стала студенткою Київського університету імені Карпенка-Карого. Коли Ксенії Мішиній виповнилось 20 років,  вона познайомилась з чоловіком, який пізніше став її коханим.

Обранець акторки був старший за неї на 10 років. Спочатку Ксенія Мішина не планувала заводити стосунки, перебуваючи студенткою. Проте, через деякий час вона переїхала до свого коханого.

Під час спільного проживання з колишнім Ксенія Мішина стала жертвою аб’юзерських стосунків. Жінка із жахіттям згадує той період, коли фінансово залежала лише від свого обранця. Пізніше акторка завагітніла. Однак, навіть це не зупинило колишнього бойфренда.

Чоловік знущався з майбутньої мами своєї дитини та примушував її займатись домашніми справами. Через деякий час Ксенія Мішина назавжди завершила такі стосунки. Вона переїхала в рідне місто й там народила сина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here