MamaRika повідомила, що вся її сім’я захворіла на коронавірус

0
112
MamaRika

Популярна українська співачка MamaRika поділилась дуже неприємною новиною. Разом з сином та чоловіком знаменитість перебуває за кордоном. Наразі виконавиця гастролює Європою з благодійними концертами.

Нещодавно MamaRika повідомила, що має проблеми зі здоров’ям. Як виявилось, вона захворіла на коронавірус. Подробицями зірка поділилась в Instagram-stories.

За словами MamaRika, коронавірус підчепила вся її сім’я. Як виявилось, однорічний син та чоловік співачки теж захворіли. Також зірка розповіла, як почуваються її рідні.

MamaRika заявила, що в маленького сина температура та нежить. Чоловік співачки теж почувається дуже зле. На щастя, MamaRika поки тримається. Вона не поскаржилась на погане самопочуття, однак, не знає, чи це надовго.

Відомо, що сім’я MamaRika вже не вперше хворіє на COVID-19. В січні артистка дуже складно перенесла цю хворобу. Вона відверто зізналась, що навіть після пологів почувалась набагато краще.

 

 

Фоловери відразу побажали рідним співачки швидкого одужання. А ще вони порекомендували MamaRika пильніше стежити за своїм здоров’ям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here