MamaRika відверто зізналась, чому її чоловік не вступив до лав ЗСУ

Популярна співачка MamaRika зізналась, що найбільше захоплюється українськими захисниками та захисницями. Жінка пишається такими людьми та щиро вірить, що завдяки спільним зусиллям війна в Україні закінчиться дуже скоро.

Також виконавиця відверто розповіла, чому її чоловік не вступив до лав ЗСУ. За словами артистки, коханий неодноразово хотів долучитись до Збройних сил України. Проте, через дружину Сергій Середа не пішов на фронт.

MamaRika пояснила все тим, що не готова відпустити чоловіка на війну. За словами співачки, вона не уявляє свого життя без коханого, тому вмовила його залишитись вдома.

Як виявилось, чоловік MamaRika обрав інформаційний фронт та волонтерство. Він активно допомагає збирати кошти на потреби ЗСУ. Також співачка повідомила, що пишається жінками, які наразі чекають своїх коханих з війни.

За словами MamaRika, вони дуже сильні та мужні. Виконавиця побажала таким жінкам терпіння та сили волі. Вона щиро вірить, що кожна з них дочекається свого чоловіка та повернеться до звичайного життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here