Марічка Падалко захворіла на коронавірус

0
88

Відома українська телеведуча Марічка Падалко, розповіла у своїх соцмережах, що захворіла на коронавірус. Також хворобу підхопили і двоє її дітей, тим часом як ще одна дитина і чоловік не заразилися. “Я і двоє моїх дітей захворіли на коронавірус. Син вже здоровий і активний. Ми зі старшою дочкою потроху одужуємо. Чоловік і молодша дочка не заразилися”, – розповіла телеведуча. Повідомляє znaj.ua.

За словами Марічки, спочатку захворів її син, який побував на футбольних зборах, це було ще наприкінці липня. Хлопець скаржився на біль у горлі, проте спочатку ніхто нічого не запідозрив. “Пізніше на горло поскаржилася його сестра. За кілька днів вона почала сильно кашляти, і я повезла її в найближчу клініку за містом. Діагностували обструктивний бронхіт, призначили інгаляції. Здали ПЛР-тест за моїм наполяганням, тому симптоматично це поки не виглядало лікарям як коронавірус, особливо через те, все літо дитина прожила на дачі”, – говорить Марічка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

#covid19 Я і двоє моїх дітей захворіли на коронавірус. Син вже здоровий і активний. Ми зі старшою донькою потроху одужуємо. Чоловік і молодша донька не заразилися. За останні два тижні в мене накопичилося багато особистого досвіду через тісний контакт з COVID-19. Я спробувала його систематизувати. І, можливо, комусь він стане в нагоді. ЯК МИ ЙОГО ВИЯВИЛИ І ЯКІ БУЛИ СИМПТОМИ Наприкінці липня наш 13-річний син повернувся з «горлом» з футбольних зборів у Вінниці. Відіспався (він завжди після зборів багато спить, тому ми нічого не запідозрили), попив багато чаю і повернувся до тренувань. Пізніше на горло поскаржилася його сестра (11 р). За кілька днів вона почала сильно кашляти, і я повезла її до найближчої клініки за містом. Діагностували абструктивний бронхіт, призначили інгаляції. Здали ПЛР-тест за моїм наполяганням, бо симптоматично це поки не виглядало лікарям як коронавірус, осоливо через те, все літо дитина бевилазно прожила на дачі. Поки ми чекали на результат аналізу, Маша майже одужала, але за п’ять днів – стрімкій підйом температури до 40,3 і посилення кашлю. Повертаємося до клініки, там тепер підозрюють лівосторонню пневмонію і відправляють на КТ. Я вже на той момент не виходжу на роботу через побоювання, що вдома COVID і повідомляю про підозру свої «контакти», хоча цей діагноз досі ми не знаємо. Коли нарешті прийшов результат тестування доньки і підтвердив COVID-19, перші симптоми почала відчувати я. Знов таки «горло». І ще я багато і неконтрольовано спала. Так миттєво і надовго відключатися можна лише напочатку вагітності. Температура невисока 37,4. Але при моїх стабільних 35,8 – це відчувалося і без термометра. Коли приїхали до мене робити ПЛР-тест, я вже кашляла, було відчуття «стороннього тупого предмета» в грудях, горіло і дуже боліло постійно обличчя. Але наступного дня прийшов «негативний», як не дивно, результат ПЛР-тесту. А лікарі вже діагностували бронхіт і відправили із підозрою на пневмонію на КТ. Одночасно, взяли ІФА-тест на імуноглобуліни igM – це антитіла, що з’являються в розпал хвороби. Аналіз крові їх виявив, але в недостатній кількості для підтвердження діагнозу. Далі за фото і за посиланням у профілі

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)


“Коли приїхали до мене робити ПЛР-тест, я вже кашляла, було відчуття “стороннього тупого предмета” в грудях, горіло і дуже боліло постійно обличчя. Але на наступний день прийшов” негативний”, як не дивно, результат ПЛР-тесту. А лікарі вже діагностували бронхіт і відправили з підозрою на пневмонію на КТ. Одночасно, прийняли ІФА-тест на імуноглобуліни igM – це антитіла, що з’являються в розпал хвороби. Аналіз крові їх виявив, але в недостатній кількості для підтвердження діагнозу”, – додала Падалко.

Джерело