MARUV зізналась, що аферисти вкрали в неї 60 тисяч євро

0
184

Популярна співачка MARUV неабияк ошелешила мережу своїм зізнанням. Зірка вперше розповіла, що стала жертвою аферистів. В неї вкрали 60 тисяч євро. Подробицями артистка поділилась на YouTube-каналі “Шастун”.

За словами MARUV, вона замовила у своїх знайомих кінетичні декорації. За виконану роботу співачка заплатила 60 тисяч євро. Однак, коли аферисти отримали всю суму грошей, то відразу зникли. Жінка залишилась без декорацій та грошей.

Також MARUV повідомила, що планувала зробити виставку. Саме для цього їй знадобились кінетичні декорації. Після такого неприємного інциденту жінка залишилась дуже обуреною.

Вона зізналась, що в будь-якому випадку поверне свої кошти. MARUV вже подала на шахраїв позов до суду. Співачка щиро сподівається, що їй все-таки вдасться повернути втрачені кошти.

Фоловери поспівчували зірці й порекомендували бути набагато обережнішою. За словами шанувальників, наразі є дуже багато аферистів, які обманюють людей. MARUV зізналась, що вперше стала жертвою зловмисників. Раніше в неї ніколи не крали таку велику суму грошей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here