Монатик відверто зізнався, чому виступав в Росії після 2014 року

0
122

Після того, як Росія окупувала український Крим та розпочала війну на Донбасі, багато виконавців відразу перестали давати концерти в країні-агресорці. Однак, чимала кількість артистів все-таки продовжувала виступати в Росії після 2014 року.

Відомий співак Монатик теж входить до цього списку. Нещодавно виконавець відверто розповів, чому активно будував кар’єру в Росії навіть після 2014 року. Подробицями чоловік поділився в інтерв’ю.

За словами артиста, на той час йому було дуже важко здобути славу саме в Україні. Через це чоловік активно виступав в Росії. Також Монатик зізнався, що мотиватором для нього були не гроші.

2008 року виконавець переїхав до Києва. Довгий час йому було важко заявити про себе як артиста. Саме тому Монатик відправився в Росію. За словами чоловіка, останній раз він виступав в країні-агресорці 2015 року.

Однак, через деякий час виконавець збагнув, що чинить дуже неправильно. Монатик вирішив будувати кар’єру лише в Україні. Згодом чоловіку це вдалося, а рік тому він здобув звання “Народного артиста України”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here