Наречена Володимира Остапчука зізналася, чому вони так поспішають з весіллям

0
83

Парі довелося перенести дату весілля через хворобу

Український шоумен Володимир Остапчук та його наречена, нотаріус Христина Горняк активно готуються до весілля. При цьому дату торжества парі довелося перенести, оскільки напередодні важливої події вони обидва захворіли на коронавірус. Як нещодавно розповів ведучий, вони з коханою підуть до вівтаря 15 жовтня. Повідомляє «РБК-Україна».

Христина зізналася в інтерв’ю “Світському життю”, чому вони так поспішають з одруженням.

“Ну любов, хіба вона чекає? Штамп не обов’язковий, але Володимир, коли ми ще давно спілкувалися про весілля, говорив, що у нього є мрія, щоб я до нього йшла в білому платті. Не те, що ми поспішаємо, просто ми вирішили не відкладати. Хто його знає, може діточки підуть, там уже буде не до весілля”, – відверто поділилася Горняк.

Нагадаємо, що в подарунок на заручини дівчина отримала обручку Tiffany & Co. і шикарне авто Range Rover. Ведуча програми Катя Осадча зазначила, що тривалий час ексдружина Остапчука Олена Войченко говорила про те, що Володимир не дає грошей колишній родині і дітям, а тут ведучий дарує новій коханій авто, яке коштує понад 50 000 доларів.

Втім, Христину це абсолютно не бентежить.

“Знаєте, можна сидіти і говорити: “Ой, все погано, все життя погано”, а можна радіти тому, що є і показати, не боятися, що хтось щось скаже. Я мріяла про Range Rover і Володимир це знав”, – відповіла наречена шоумена.

Джерело