Наталя Могилевська трепетно привітала покійного Кузьму Скрябіна з днем народження

0
82

Відома українська співачка і продюсер Наталія Могилевська часто ділиться з шанувальниками новинами свого життя і творчості в Instagram. Нещодавно знаменитість вперше перефарбувалася з шатенки в попелястий блонд і виставила прем’єру кліпу на пісню “Белый самолет”, в стилі серіалу “Санта-Барбара”, а 2 серпня яскраво відсвяткувала 45-й день народження і зазначила, що починає життя з чистого аркуша. Повідомляє znaj.ua.

Так, артистка трепетно привітала свого кращого друга, соліста групи “Скрябін” Андрія Кузьменка (Кузьму), який трагічно загинув 2 лютого 2015 року, з днем народження. 17 серпня легендарному виконавцю могло б виповнитися 52 роки. Варто відзначити, що Андрій Кузьменко на 86 км траси “Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя”, біля села Лозуватка за кермом власного автомобіля зіткнувся з молоковозом ГАЗ-5312 і від отриманих травм загинув на місці ДТП через кілька годин, так і не дочекавшись швидкої допомоги і рятувальників.


Фолловери не пройшли повз: “нам всім дуже не вистачає його!”, “Ваша дружба була приголомшливою, вона назавжди залишиться в моїй пам’яті. Той час був прекрасним і життя було іншим. Спасибі за ваш тандем і за радість, яку ви нам дарували!”, “Кузьма, тебе дуже не вистачає… дуже справжній був, без фальші, таких людей зараз небагато” ,” дуже шкода,що не стало такої позитивної, талановитої і доброї людини ”.

Джерело