“Нічого зараз неможливе поза політикою”: Анатолій Анатоліч відреагував на скандальне інтерв’ю Ані Лорак

0
280

У наш час просто необхідно мати чітку політичну позицію, адже з неоднозначністю можна дуже просто попасти в скрутне державницьке становище. Легко говорити про свої принципи, коли в рідній країні все спокійно. У той же час, коли трапляються великі біди — чимало зірок шоу-бізнесу намагаються допомогти будь-якими засобами, інші ж — вирішують мовчати і приховувати свою позицію, лише іноді висловлюючись на чиюсь користь, а то й не згадуючи проблему.

Зовсім нещодавно, українка за походженням, співачка Ані Лорак дала інтерв’ю російській журналістці Олені Жигаловій. Сама артистка практично рік мовчала і ніяк не коментувала повномасштабне вторгнення в Україну.

Тепер же Ані Лорак жодного разу прямо не заявила про війну, але завуалювала все словами “сталося те, що сталося”. Вона поскаржилася авдиторії, що була заручницею політичних дій.

Якою була відповідь Анатоліча?

Український шоумен та телеведучий Анатолій Анатоліч у своїх соцмережах опублікував розбір інтерв’ю Ані Лорак, в якому жорстко засудив її висловлювання.

Він також визнає, що Ані Лорак у свій час була важливою гравчинею українського шоу-бізнесу. Анатоліч доводить, що тепер ми всі зможемо поставити на ній крапку в просторі українського медіа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here