Оля Полякова показала себе в купальнику та без макіяжу

0
235
Оля Полякова

Українська співачка Оля Полякова постійно спілкується зі своїми фоловерами. Знаменитість веде блог в соцмережі Instagram й часто публікує нові кадри. На цей раз зірка показала себе в купальнику та без макіяжу.

За словами Олі Полякової, світлину зробила її молодша донька. Перед камерою співачка постала на вулиці. Вона позувала в купальнику чорного кольору та з розпущеним волоссям. Також Оля Полякова з’явилась перед камерою повністю без макіяжу.

На фото артистка мило усміхається, демонструючи ефектне та засмагле тіло. Також вона поділилась кадрами, на яких показала чудові краєвиди. За словами Олі Полякової, ці фото теж зробила її донька.

Співачка заявила, що 10-річна Аліса дуже сумує за Україною, коли перебуває за кордоном. Вдома донечка Олі Полякової насолоджується кожним моментом та намагається закарбувати їх а пам’яті за допомогою фотоапарата.

Нову світлину співачки відразу вподобали юзери. У коментарях вони засипали жінку компліментами та повідомили, що Оля Полякова має розкішний вигляд. За словами фоловерів, без макіяжу зірка виглядає набагато молодшою та красивішою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here