Оля Полякова розповіла, де знаходиться її мама, яка раніше жила в РФ

0
154
Оля Полякова

Відома українська співачка Оля Полякова розповіла подробиці життя своєї найближчої та найріднішої людини. На непросте у світлі нинішніх подій питання артистка відповіла в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Ведучий поцікавився, де зараз мешкає мати Полякової Світлана. Та, як відомо, тривалий час проживала у РФ. Суперблондика відповіла:

“Слава Богу, моя мама поїхала. Я дуже уникала цього питання, поки вона була там. Тому що у мене там немов заручник був, мені було дуже страшно. Поїхала вже близько 2 тижнів. Вона буде зі мною, тому все буде добре”.

Інтерв’юер також запитав Полякову, як вона вивела з депресії свою доньку Марію. Подругу останньої, як повідомляла сама виконавиця, розстріляли під час поїздки машиною:

“У нас були проблеми з Машею. І панічні атаки, і істерики на рівному місці. Потрібно з розумінням ставитися до дітей […] Коли вона взяла на себе цю відповідальність – турботу про молодшу сестру [поки Полякова влаштовує благодійні гастролі], це все пройшло”.

До Києва Ольга поки що не збирається повертатися. Мовляв, тут вона менш корисна, ніж на концертах за кордоном на підтримку України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here