Остап Ступка перехворів на COVID-19 і розповів про наслідки

0
86

Український актор театру, кіно та дубляжу, телеведучий, народний артист України та син відомого покійного українського актора Богдана Ступки, днями розповів, що ще у вересні разом з дружиною перехворів на коронавірус. В одному з інтерв’ю актор зізнався, що у нього була легка форма захворювання, проте, вже після хвороби залишилися дуже неприємні відчуття. Тепер він дуже швидко втомлюється і йому потрібно досить багато часу на відпочинок.

“Це зовсім інші відчуття, ніж ті, які відчуваєш, підхопивши звичайну застуду. Тіло немов не підкоряється тобі” – розповідає актор.

Остап Ступка думає, що кількість хворих значно більша, ніж за офіційними підрахунками. Багато хто хворіє безсимптомно, або просто не звертається до лікаря та не робить тестів.

“Думаю, хворих навіть більше, просто не всі тестуються. У мене є знайомі, які перехворіли на коронавірус, але не робили тестів” – розповів актор в своєму інтерв’ю.

Нагадаємо, що спалах коронавірусної інфекції припав на кінець 2019 року і в даний момент організацією охорони здоров’я поширення COVID-19 оголошено всесвітньою пандемією.

Джерело