Остапчук зізнався, що його колишня дружина не дає можливості спокійно спілкуватися з дітьми

0
108

Відомий український шоумен та телеведучий Володимир Остапчук зовсім недавно одружився вдруге. З першою дружиною Оленою у нього зараз досить напружені стосунки. У шлюбі з нею у Володимира Остапчука народилося двоє дітей, з якими, за словами артиста, зараз Олена перешкоджає нормально спілкуватися. Ведучий зізнається, що доходить до абсурдних речей. Він всіляко намагається допомагати дітям, виховувати їх та дуже хоче проводити більше часу з ними. Часто Володимиру не вдається зв’язатися з мамою своїх дітей, щоб домовитися про зустріч з ними.

Володимир Остапчук в інтерв’ю для програми “Зірковий шлях”, що виходить на телеканалі “Україна” зізнався, що йтиме до суду, якщо дружина й надалі продовжуватиме перешкоджати йому спілкуватися з сином Еваном та донькою Емілією.

“Як тато, я повністю підтримую дітей – я плачу за престижні садочки, школи, даю гроші на утримання. Навіть на море гроші даю. Але якщо ми не можемо домовитися, єдиний вихід – іти в суд. Це називається “у судовому порядку встановити графік відвідування дітей” – відверто зізнався телеведучий.

Джерело