Потап принизив російського пропагандиста Володимира Соловйова лайливим треком

0
160
потап соловйов

Зірки українського шоу-бізнесу не перестають проявляти агресію до російських пропагандистів. Вони висміюють їх у соцмережах та постійно критикують. Не так давно репер Потап принизив путініста Володимира Соловйова, який виступає з абсурдними промовами стосовно вторгнення Росії до України.

20 жовтня чоловік святкує день народження. Потап вирішив оригінально його привітати. На сторінці в Instagram репер опублікував ролик, в якому принизив Соловйова лайливими словами.

Чоловік присвятив пропагандисту лайливий трек. В ньому Потап висміяв абсурдні промови путініста. Також репер нагадав Соловйову, що своїми безглуздими висловлюваннями він досяг лише того, що на його майно за кордоном наклали арешт.

А ще Потап додав, що в цей день пропагандист не заслуговує на привітання та щирі слова. Зірка українського шоу-бізнесу висловив лише ненависть та негативні емоції до чоловіка. Також репер заявив, що за всі злочинні висловлювання путініст обов’язково відповідатиме перед судом у Гаазі.

Фоловери оцінили допис Потапа й похвалили його за оригінальний ролик. А ще вони додали, що погоджуються з кожним словом, яке артист адресував Соловйову.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here