Проблеми з психікою та пластичні операції: Маша Єфросиніна дала особистий відпір хейтерам

0
70

Кожна популярна знаменитість отримує не лише слова подяки та компліменти, але й образливі коментарі від хейтерів у свою адресу. Життя Маші Єфросиніної в цьому не відрізняється у неї теж вистачає так названих хейтерів. На деякі образливі коментарі у свою адресу зіркова телеведуча навіть відповідає. Вона любить почитати про себе щось новеньке.

Маша Єфросиніна веде свій особистий YouTube-канал, куди запрошує на “Екзамен” найзнаменитіших зірок українського шоу-бізнесу, а також активно веде особисту інстаграм-сторінку в соціальних мережах. З інтернетом вона подружилася та активно його використовує у своєму повсякденному житті.

Хейтери не дають жінці спокою, а шквал критики йде в адресу пластичних операцій. Недоброзичливі підписники вважають, що Маша Єфросиніна неодноразово лягала під хірургічний ніж, щоб покращити своє обличчя та інші недоліки в особистому тілі. Підписники зазначають, що жінка занадто схудла, а попередня форма їй набагато краще імпонувала.

У програмі “ЖВЛ” Маша Єфросиніна активно висловила свою позицію на рахунок подібних коментарів у свою адресу, та зазначила, що це всього лиш пусті балачки. А у відповідь хейтерів на свої психічні розлади відповіла: “Дай Боже вам здоров’я. Нарешті єдина людина, яка не провела зі мною жодного сеансу по психоаналізу – ось так миттєво і чітко ставить мені діагноз. Браво! Йдіть на дисертацію в інститут Фрейда. Вас візьмуть з руками та ногами, а я напишу вам рекомендаційного листа”.

Телеведуча заявила, що хотіла б зробити зустрічі із хейтерами та відповісти на всі надокучливі запитання, які щоденно сиплються у її адресу. У даному відео ролику Маша Єфросиніна зухвало відповідає хейтерам.

Джерело