Санта Дімопулос відверто розповіла, як лікувалась від анорексії та булімії

0
165

Відома українська співачка Санта Дімопулос поділилась відвертим зізнанням зі своїми фоловерами. Жінка вперше розповіла, як лікувалась від анорексії та булімії. Про це вона повідомила в Instagram-stories.

Санта Дімопулос відверто зізналась, що це був один з найважчих періодів в її житті. За словами зірки, він анорексії та булімії вона страждала роками. Довгий час співачка не могла наважитись звернутись до спеціалістів.

Проте, Санта Дімопулос неабияк хотіла вилікуватись. Артистці було дуже соромно просити про допомогу. Візит до лікаря жінка відкладала довгий час. Згодом, Санта Дімопулос зрозуміла, що хоче самостійно впоратися зі своїми проблемами.

Зірка почала читати багато книг на тему своїх хвороб. Також співачка спілкувалась з різними людьми, які підтримували її у складний період.

За словами виконавиці, вона змогла полюбити себе справжньою та розпочати все з чистого аркуша. Завдяки великій силі волі, терпінню та наполегливості Санта Дімопулос все-таки вилікувалась. Артистка намагається не пригадувати минуле та нікому не розповідати про свої хвороби.

Фоловери зізнались, що були дуже вражені, коли дізнались про хвороби Санти Дімопулос. Вони назвали жінку сильною особистістю та побажали їй завжди бути щасливою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here