Санту Дімопулос захейтили за відпочинок в Танзанії

0
122

Відома українська співачка Санта Дімопулос часто подорожує світом. Наразі вона перебуває в Танзанії. Зірка публікує світлини з відпочинку та показує, чим займається за кордоном.

Однак, така поведінка жінки неабияк засмутила фоловерів. Вони відразу розкритикували виконавицю, засипавши її негативними словами. На думку юзерів, Санті Дімопулос повинно бути соромно за те, що вона розважається під час війни.

Зірка українського шоу-бізнесу не стала мовчати, а відповіла фоловерам на критику. В Instagram-stories вона повідомила, що прибула до Танзанії не відпочивати. За словами Санти Дімопулос, в її чоловіка там бізнес, тому співачці довелося поїхати з коханим.

Також подружжя взяло з собою дітей. Щоб їм не було сумно, Санта Дімопулос намагається проводити багато часу з сином та донечкою. Також артистка додала, що життя продовжується. За словами зірки, вона не планує налаштовувати себе на негатив та постійно думати про війну.

Жінка щиро вірить, що в Україні настане мир та спокій. Однак, наразі Санта Дімопулос не планує повертатися додому найближчим часом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here