Сергій Притула зізнався, чому припинив спілкування з Фреймут

0
78

Сергій Притула та Ольга Фреймут колишні колеги. Вони разом ще з 1999 року вели ранкову програму “Підйом на Новому каналі”. Передачу припинили знімати у 2014. Також, Притула та Фреймут були спільними ведучими шоу “Хто зверху?”, що теж знімав “Новий канал”. Згодом, Оля Фреймут перейшла на телеканал “1+1”, що і, якоюсь мірою, погіршило стосунки між нею та Притулою.

Сергій розповідає, що вони з Олею ще два роки тому планували й надалі знімати новий сезон шоу “Хто зверху?”. Проте, попри свої обіцянки, ведуча різко передумала. Цим вчинком вона підставила багато людей та поставила під загрозу весь сезон програми.

Згодом, відбулась ще одна неприємна ситуація, яку спровокувала Оля. Після неї Сергій Притула остаточно вирішив, що надалі спілкуватися з артисткою не хоче.

“У мене дуже простий принцип – якщо ти до мене по-людськи, то і я до тебе по-людськи. Я не можу спілкуватися з людиною, якій я не довіряю” – говорить Притула.

Ведучий розповідає, що одного разу він разом з сім’єю їхав відпочивати за кордон. Прямо в аеропорту він вирішив зняти коротке відео для Олі, адже саме в той день вона святкувала свій день народження. Це було коротке саркастичне, проте щире привітання. Притула зізнається, що знімав його особисто для Олі з дружніми намірами та зовсім не для широкого загалу. Оля, у свою чергу, вирвала з контексту лише деякі фрази і в себе в інстаграмі опублікувала вже скорочене відео з підписом: “Дивіться, як Притула за мною сохне”.

Це стало остаточним кроком у протилежний бік від дружби Олі з Притулою. Сергій для себе зробив певні висновки та перестав спілкуватися з колишньою колегою.

Нагадаємо, що зараз Сергій Притула зробив заяву щодо припинення своєї зіркової кар’єри та балотується на посаду мера міста Київ.

 

Джерело