Серйозні зміни в житті: Могилевська в кардинально новому іміджі заінтригувала зізнанням

0
105

Наталія Могилевська останнім часом багато експерементує і не боїться приміряти нові, часом несподівані образи і дивувати зміною звичного іміджу. І це стосується не тільки творчості і фотосетів, які є приємною частиною роботи зірки. Також вона заявила, що в її житті відбулися серйозні зміни і в зв’язку з цим вона вирішила стати ….блондинкою! Повідомляє «РБК-Україна».

Артистка опублікувала фото з довгим білим волоссям і ніжним макіяжем, причому зробила акцент на очі, нижню повіку виділила синім олівцем і віддала перевагу яскравим персиково-рожевим тіням, а на губи нанесла легкий вологий блиск.

“Скажіть, з ким траплялося розсердитися, підстригтися або пофарбувати волосся в часи змін? Так, це експериментальний образ. Не буду приховувати, в моєму житті відбулися серйозні зміни. Але я вірю, що настала біла смуга, і разом з нею народилася пісня “Білий літак” і білосніжне волосся, це літній, яскравий, сонячний настрій. Я готую дуже багато нового матеріалу, який порадує всіх і здивує”, – заінтригувала артистка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Скажите, с кем случалось психануть, подстричься или покрасить волосы во времена перемен? Да, это экспериментальный образ. Не буду скрывать, в моей жизни произошли серьёзные перемены. Но я верю, что наступила белая полоса, и вместе с ней родилась песня “Белый самолет” и белоснежные волосы, это летнее, яркое, солнечное настроение. Я готовлю очень много нового материала, который всех порадует и удивидит. #могилевская #легендаалексеевна #ясядувбелыйсамолет #белыйсамолет #женщинаблондинка

Допис, поширений Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

Джерело