Слава Камінська розповіла про нову коханку колишнього чоловіка

0
111

За словами української співачки, вокалістки гурту “неАнгели” Слави Камінської , разом з колишнім чоловіком Едгаром вони зберігають дружні стосунки заради дітей.

Нагадаємо, що у червні 2019 року, Слава розійшлася з чоловіком та досить важко переживала розлучення. Однак, колишнє подружжя вирішило не припиняти спілкування, оскільки, у пари залишилися двоє дітей.

Неодноразово співачка публікувала архівні фотографії, де разом з дітьми та Едгаром, сім’я збиралася разом заради святкування. Звісно, це викликало багато чуток, щодо їх возз’єднання. Однак, під час розмови у прямому ефірі з Олею Поляковою, Слава зізналася, що усі зустрічі з чоловіком відбуваються виключно заради дітей.

“А що нам ділити? У кожного є поруч своє тіло, яке можна пом’яти. Чого нам сумувати? У цих дітей все одно інших батьків не буде, тому потрібно якось знаходити спільну мову. Мені це зробити простіше, йому складніше. Може, в силу віку”, – зазначила співачка.

Крім того, Полякова запитала Славу про нову коханку пластичного хірурга — Ольгу Багату, на що співачка поспівчувала дівчини, оскільки їй дістався “такий чоловік”. Камінська почала скаржитися на те, що Едгар, будучи пластичним хірургом “чіпав інших жінок”, що її неймовірно дратувало.

“… а ще я сама тягла пакети з продуктами з магазину. Ну куди? Але я сама вибрала таку позицію – все сама, все сама”

Джерело